Wizyta w Salonie

Rozpoczęłaś tą piękną przygodę, jaką jest poszukiwanie swojej wymarzonej sukni ślubnej. Towarzyszą temu różne emocje, te dobre i te złe… Masz obawy, czy marzenie skonfrontowane z rzeczywistością nie przyniesie rozczarowania? 

Jestem tu po to, aby Ci pomóc:) Będę przy Tobie na każdym etapie, aby podać pomocną dłoń, nie tylko podczas przymiarek, ale również służąc poradą. 

Certyfikowany Stylista Mody Ślubnej pomoże rozwiać wątpliwości, wybrać model oraz krój uwydatniający Twoje indywidualne predyspozycje. 

Naszym wspólnym celem jest uzyskanie idealnego wizerunku ślubnego.

Jak przygotować się na pierwszą przymiarkę w salonie sukien ślubnych? Dopiero zaczynasz rozglądać się za wyborem kreacji?
Przeżyjmy tą piękną przygodę razem:)

Garść porad, jak przygotować się do pierwszej wizyty w salonie. 

 CZY NA WIZYTĘ W SALONIE TRZEBA SIĘ WCZEŚNIEJ UMÓWIĆ?

Tak, zachęcam do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na messengerze, w celu umówienia wizyty. Ważne, abym w czasie wizyty mogła poświęcić swój czas oraz uwagę wyłącznie Tobie. W przypadku umówienia się na konkretną godzinę obsługiwana jest Pani poza kolejnością. To ważne, aby spotkanie przebiegało w swobodnej atmosferze, bez pośpiechu:) 

Na przymiarkę przeznaczamy pełną godzinę czasu. 

KIEDY NAJLEPIEJ ZAMÓWIĆ SUKNIĘ ŚLUBNĄ?

Nie należy czekać na ostatnią chwilę. Suknię szytą na miarę powinnaś zamówić na 8 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Nie masz tyle czasu – zadzwoń, umów się na wizytę, zobaczymy co da się zrobić. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientek, dołożymy więc wszelkich starań, aby pomóc.

Zawsze jednak możesz wybrać suknię znajdującą się w salonie. Nasza krawcowa dokona wszelkich starań, aby suknia została dopasowana do Twojej sylwetki.

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WIZYTY?

Najważniejsza jest odpowiednia, bielizna, która nie będzie zsuwała się podczas przymiarek. Najlepiej w jasnym odcieniu cielistym, typu bardotka z silikonowymi ramiączkami. Najlepiej mieć na sobie model bielizny, jaki planujesz założyć w dniu ślubu. 

To samo dotyczy butów – najlepiej aby założyć obuwie na obcasie o tej wysokości, jaką planujemy ubrać w dniu ślubu.

 

CZY NA WIZYTĘ MOGĘ PRZYPROWADZIĆ MAMĘ, PRZYJACIÓŁKĘ, A MOŻE OBIE?

Oczywiście:) Wybór sukni ślubnej to piękne przeżycie i warto wtedy mieć przy sobie kochaną osobę. Bo pięknymi chwilami warto się dzielić:) Zachęcamy do tego, aby w dniu przymiarki mieć przy sobie kogoś bliskiego.

 

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ SUKNIĘ, KTÓREJ NIE POSIADACIE NA EKSPOZYCJI?

Tak, istnieje możliwość zamówienia modelu, którego nie mamy na ekspozycji, a który znajduje się w katalogu.

 

SUKNIĘ JUŻ ZAMÓWIŁAM, ALE MOJE WYMIARY ODBIEGAJĄ OD WYMIARÓW PODANYCH W UMOWIE. CO TERAZ?

Wymiary pobrane podczas zamówienia należy kontrolować. Ostatnia przymiarka odbywa się na miesiąc przed datą ślubu i wtedy jeszcze możemy nanieść ostatnie drobne korekty, jednak dopuszczalna różnica wymiaru to 2-3 cm. W innych przypadkach prosimy o natychmiastowy kontakt w salonem.

 

PODPISANIE UMOWY

Kiedy wybierzesz u nas swoją wymarzoną suknię, przed złożeniem zamówienia na jej uszycie, podpisujemy umowę na zakup. Umowa dotyczy terminów oraz parametrów sukni oraz dodatków. Po jej podpisaniu pobieramy zadatek w wysokości 50% wartości sukni. Drugą część wpłacana jest, kiedy suknia jest gotowa do odbioru.

Nie zwlekaj, zadzwoń i umów spotkanie.
(+48) 600 202 068

SALON SYRENA

Ul. Wojska Polskiego 115,
I piętro
97-400 Bełchatów
wt.-pt. 9:00 – 17:00
sob. 09:00 – 14:00

SALON,
STUDIO STYLIZACJI ŚLUBNEJ:
(+48) 600 202 068
kontakt@salon-syrena.pl