Zgodnie z zapowiedziami z dniem 26 marca salon Syrena przywitał swoje pierwsze klientki.

Przygotowania trwały długo, ale było warto – kto jest ciekaw zapraszamy:) Mamy się czym pochwalić:)

Zachęcamy do odwiedzenia nas – specjalnie dla Was zgromadziliśmy niemałą kolekcję sukien ślubnych we wszelkich krojach oraz modelach.
Każda z Pań powinna znaleźć coś dla siebie, przy czym suknie zostały dobrane tak, aby zachwycały nie tylko wizualnie, ale i jakościowo.
Wykonano je z najlepszej jakości szlachetnych materiałów wedle projektów utalentowanej Pani Moniki – właścicielki i projektantki marki Gala, cieszącej się popularnością nie tylko u nas w Polsce, ale z coraz większym powodzeniem podbijającej rynki europejskie.

Pani Moniko – serdecznie dziękujemy za te piękne kreacje! 🙂

Nasz salon wypełnia pozytywna atmosfera, gwar rozmów oraz nastrojowa muzyka – Panie wita od progu właścicielka Salonu, osobiście też będzie Wam towarzyszyć podczas przymiarek, służąc fachową pomocą.
Jeśli macie jednak wątpliwości co do kroju, bądź ogólnej wizji Waszego wizerunku w dniu ślubu zaproponujemy Wam przeprowadzenie szczegółowej analizy stylistycznej. Pani Magda przeprowadzi Was przez nią krok po kroku – na końcu tej podróży zaś wyłoni się ta pierwsza wizja Waszego idealnego wizerunku ślubnego. Zgodnego z indywidualnymi predyspozycjami oraz marzeniami.

Zachęcamy Was do umawiania się na wizyty telefonicznie bądź poprzez messengera – warto, aby nikt nie musiał się niecierpliwić oczekiwaniem na swoją kolej;) Każda z Was zasługuje, aby w takiej chwili mieć luksus nieograniczonego niczym i nikim czasu:)

Do zobaczenia na Wojska Polskiego!