Europejskie targi ślubne (oryg. European Bridal Week) to międzynarodowe targi handlowe, w których biorą udział najwięksi projektanci i producenci branży ślubnej. Targi trwają trzy dni, podczas których na stoiskach oraz wybiegach prezentowane są aktualne kolekcje oraz zapowiedzi nowego sezonu. To międzynarodowe show trwa od 30 marca do 1 kwietnia 2019 w mieście Essen w Niemczech.

Tyle z ogólnych informacji:) ważne natomiast jest to, że na targach coraz wyższą pozycję zdobywają nasi rodzimi producenci, którzy z dumą prezentują swój dorobek, oraz co ważne, ich wyroby cieszą się coraz większą popularnością.
Suknie i dodatki ślubne projektantów/producentów takich jak Sposabella, Gala, Agnieszka Światły, Mia Lavi, Afrodyta, czy MS Moda z coraz większym powodzeniem zdobywają rynki europejskie.
Dla zagranicznych odbiorców ważna jest bowiem tradycja, oryginalność wykonania, świeżość projektu, jak również to, że produkcja nadal ma miejsce w Polsce.

W firmach takich jak Gala suknie od trzech pokoleń szyte i projektowane są przez kobiety, dla kobiet. Babcia, córka, a teraz wnuczka we krwi mają pasję oraz wielki talent – i to w XXI wieku ceni się ponad miarę.
Tą Bożą iskrę widać w projektach, które wszystkie razem jak i każdy z osobna zachwycają kobiety w Polsce i na całym świecie.

W salonie Syrena z dumą oferujemy Wam suknie tejże marki.

Jak powszechnie jednak wiadomo ważna jest także różnorodność, na targi wybraliśmy się więc w celu zapoznania się z ofertą innych projektantów i rozszerzenia asortymentu o kolejne marki – co jest dla nas ważne Polskie marki.

W kolejnym sezonie, z wejściem na rynek kolekcji na rok 2020, spodziewajcie się więc nowości:)